Vítej na mém blogu

Únor 2009

2Pac

28. února 2009 v 23:05 | *NiKy* |  Novinky z hudby
2Pac má novou destu na které se podílel i Eminem.:Eminem si našel čas a vedle natáčení vlastního alba a produkce protagonistů svého labelu, stihl ještě produkovat album 2Pacových starších věcí. A jak píše kritika "kdyby to měl 2Pac možnost slyšet, tak by byl určitě nadšen."
Songy z jeho desky:
StopySoldier Like Me featuring Eminem
The Uppercut featuring Edi & Noble of the Outlawz
Out On Bail
Ghetto Gospel
Black Cotton featuring Eminem & Kastrom & Noble of t
Loyal To The Game feat. 50 Cent, Lloyd Banks and Young Buck
Thugs Get Lonely Too feat. Nate Dogg
N.I.G.G.A. feat. Jadakiss (Never Ignorant About Getting Goal
Who Do You Love?
Crooked Nigga Too
Don't You Trust Me
Hennessey featuring Obie Trice
Thug 4 Life
Po Nigga Blues (Scott Storch Remix) featuring Ron Isley
Hennessey (Red Spyda Remix) featuring EDI & Sleepy Brown
Crooked Nigga Too (Raphael Saadiq Remix)


Různé Blogy A wEbOvKy

27. února 2009 v 18:15 | *N!Qy* |  Odkazy
Cus!k Vsem dam vám sem nejaky odkazy tak treba na blogy : www.mispulka.blog.cz , www.misha75.blog.cz , www.hipgirl.blog.cz , www.misha35.blog.cz , www.leolinky.blog.cz , www.filmik.blog.cz MRTĚ TOHLE BLOGY URČO TAM JUKNĚTE!!!
WEBOVKY:
www.karaoketexty.cz , www.osobnosti.cz, www.glitterfy.com , www.wikipedia.cz , www.bravo.web.cz a nej stranka na moji best hru Cs www.unrealfrags.own.cz,
www.libimseti.cz- na této stránce se mužete ruzně seznamovat třeba s novymi kamárady
www.spoluzaci.cz- hledáte stare spoluzaky ktery svámy chodili drive do skoly? zajdete na tuto stranku
www.seznam.cz- nejcasteji nastevovona stranka
www.youtube.com , www.stream.cz - To jsou stranky na prehravani ruznych videi
www.blog.cz- chces si vitvorit blog zajdi na tuto stranku
www.sms.cz - Nemáš kredit? chces poslat zadarmo sms zajdi na tuto stranku
www.mp3s.nadruhou.net , www-mp3ky.net , www.mp3-ke-stazeni.cz - stahujes mp3 zajdi na tyhle stranky
TADY MATÉ PÁR UŽITEČNÍCH WEBOVEK =o*

Rahanna+CHris

27. února 2009 v 17:41 | *niky* |  Novinky z hudby
Těsně před předáváním cen Grammy Chris Brown napadl svou přítelkyni 22letou Rihannu! Škrtil ji tak, že upadla do bezvědomí. Na tvářích měla podlitiny, z nosu jí tekla krev a měla natržený ret. Často mezi nimi docházelo k hádkám, ale tohle bylo už moc! A co bude se vztahem těchto hvězdiček? To vážně nikdo neví! Ja si myslim že se s nim rozejde a nechápu proč se s nim nerozešla už dřív!!

NěCo O mEtHoDmAnOvI

27. února 2009 v 17:22 | *NiKy* |  Method MaN
LIDI SICE JE TO TADY TEN TEXT MOC DLOUHY ALE HODNE SE TAM TOHO DOZVITE TAKŽE STOJÍ ZA TO SI HO PŘEDČÍST DIKY ZA VASI NAVSTEVU NA MEM BLOGU ZDAR
Víte kdo hostoval v Biggieho pecce "The What"? Že ne? A co takhle jméno hosta v písních "Extortion" od Mobb Deep či "N2Gether Now" od Limb Bizkit? Stále nevíte? Co třeba jméno jednoho ze dvou hostů v songu "Noble Art" na předloňské desce IAM? Pokud jsou Vaše odpovědi na všechny otázky stále záporné, tak vězte, že jako poslední indicií udávám fakt, že je tento rapper členem jednoho devítihlavého kolosu ze Staten Islandu a že byl z celého clanu první, který se po mega úspěšném debutu vydal na sólovou dráhu. Jestliže stále váháte, asi nemá cenu, abych to dál dramatizoval a nezbývá mi než prozradit, že bude v následujících momentech řeč o chlápkovi, jenž si říká…

Method Man (vlastním jménem Clifford Smith) a.k.a Johnny Blaze, Tical, Hot Nikkels, Iron Lung, Blazini, Ghost Rider, MZA, Ticallion Stallion, Methtical či Shakwon se na svět prvně podíval 1. dubna 1971 z East Meadowské porodnice na Long Islandu v New Yorku. Takřka hned po narození se jeho rodiče rozešli, což bylo možná způsobeno tím, že si jeho otec, Clifford Smith senior, šel na nějaký čas posedět do chládku. Své dětství trávil převážně pendlováním mezi Staten, kde žil s matkou Genolou a Long Islandem, do kterého pro změnu jezdil na návštěvy za otcem a vedl tedy poměrně typický život tehdejší americké mládeže. Ve 13-ti letech odešel z domova a žil se svými přáteli na Staten Islandu, kde se taky později potkal s RZA, který si tehdy ještě říkal Prince Rakeem a spolu s bratranci Geniusem a Ol´Dirty Bastardem tvořil formaci All In Together Now. Po jejich nepříliš úspěšném albu se Meth ke trojici připojil a někdy v té době se začaly formovat základní stavební kameny samotného Wu-Tang Clan, který ještě zanedlouho doplnilo dalších pět členů, mimochodem Methodových spolužáků (Raekwon, Inspectah Deck, Ghostface Killah) a sousedů (U-God, Masta Killah).

Po přelomové desce "Enter the Wu-Tang (36 Chambers)", jenž vyšla u Loud Records, měl každý z jednotlivých členů, co se týče výběru labelu, volnou ruku a Method tedy díky této zajímavé klauzuli zakotvil u nikoho menšího, než-li u dinosaura zvaného Def Jam. To už se pomalu ale jistě schylovalo k jeho sólovému debutu, který taky přišel o rok později, v roce 1994 a dostal název "Tical". Produkci desky si vzal pod svá křídla samozřejmě RZA, jenž si zde také, stejně jako třeba Inspectah Deck, zarýmoval a album obsahovalo šlágry typu "Bring The Pain", "Release Yo´Delf", "Stimulation" či "Method Man (Remix)". Že "Tical" uspěl jak u fanoušků, tak u kritiky, snad ani dodávat nemusím, čehož může důkazem vítězství na Grammy s písní "I'll Be There For You/You re All I Need To Get By", kterou si s Methodem střihla Mary J. Blige. Určitě neméně důležitým momentem byla pro jeho další kariéru věc "How High" (objevivší se na filmovém soundtracku), jež udělal společně s Redmanem, se kterým od té doby začal spolupracovat. O tom všem však až za chvilku.

Rok po double cd "Forever" od celého clanu se Meth opět připomíná se svým druhým sólokaprem a dlouhohrajka dostává název "Tical 2000 : Judgement Day". I když desku kritika neopěvuje tolik jako debut, své hity samo sebou má, za což hovoří kousky jako "Dangerous Grounds", "Play IV Keeps", "Big Dogs" nebo "Judgement Day", které Methoda dále pomáhají udržet na špici rapového peletonu. Instrumentální stránku věci už neleží jen na RZA a objevuje se spousta hostujících rappazz (Raekwon, Streetlife, Masta Killah, Redman a další), kteří desku vokálně spestřují. Právě s panem červeným vydávají u Def Jamu v roce 1999 společné album "Blackout", jež slaví úspěchy kde se dá. Drtivou většinu produkce si rozdělují dvorní beatmakeři obou rapperů, tedy RZA s Erickem Sermonem, kteří se opravdu vyznamenávají a spolu se slavnými hostujícími jmény (Ja Rule, LL Cool J, Ghostface atd) pomáhají utvořit dílko, jež se zanedlouho stává klasikou. Vždyť kousky jako "Blackout", "Da Rockwilder", "Run 4 Cover" či "Fire In a Hole" ještě dnes rozhýbávají hlavy od Washingtonu až po Bagdád.

Opět s Redmanem se poté Mr. Meth objevuje na filmovém plátně v komedii "How High", ke které také sestavují stejnojmenný soundtrack, na kterém se nachází jak novinky, tak i starší kousky (nejen) obou výše zmíněných artistů, takže samo zazní šlágry jako "Da Rockwilder, "Bring the Pain", "All I Need" a další. Když už jsme u toho filmu, nebylo by od věci zmínit pár snímků, ve kterých si rapper zahrál. Kariéru odstartoval v roce 1995 kouskem "The Show" a ve větších či menších rolích se postupem času objevil v bijácích "The Great White Hype", "Rhyme And Reason", "One Eight Seven", "Cop Land", "Belly", "P.I.G.S.", "Black And White" a "Boricua´s Bond". Ve výčtu bych si dovolil pokračovat ještě naposledy, tentokráte ovšem již s hudební tématikou, a to konkrétně nejrůznějšími umělci, se kterými během své více než desetileté kariéry spolupracoval. Takže si držte klobouky a jedeme : Puff Daddy, Sunz Of Man, Boyz II Men, Craig Mack, Prodigy, Mobb Deep, Redman, Mary J. Blige, Onyx, 2Pac, KRS-One, Notorious B.I.G., Show & AG, Coolio,LL Cool J, Canibus, B-Real, Busta Rhymes, DMX, Foxy Brown, Shaquille O´Neal, Limb Bizkit, Texas, Chemical Brothers(!) a další.

Očekávaná deska "Tical 0 : The Prequel" se stala jeho sólovou vlaštovkou číslo 3. Produkce nesla rukopis tehdejší smetánky, za kterou se jisto jistě jména jako NOI.D. Just Blaze, Megahertz, Diddy nebo RZA považovala a na mikrofonu pro změnu řádili Ghostface, Raekwon a Ludacris. Loni v srpnu mu na Def Jam Recordings vyšla prozatím poslední deska "4:21...The Day After", jež i přesto, že se tentokráte obešla zcela video podpory, scéně dala hity jako "Presidential MC" či "Say" s vysamplovanou Lauryn Hill. Co se týče dalších plánů, do budoucna se hovoří jak o znovunavázání spolupráce s tradičním parťákem Funk Doctor Spotem, tak i celém albu jen a pouze s RZOU na beatu.

Na závěr našeho povídání jedna příhoda, jež sice není nijak zásadní, nicméně hovoří poměrně jasnou řečí o Wu-manově (který sám o sobě říká, že se považuje za klauna) velké oblíbenosti a popularitě. Takže když jednou server SonicNet spustil svůj tradiční on-line chat, kterého se měl právě Method zúčastnit, mraky fanoušků zahltily v jeden okamžik server natolik, že systém nápor nevydržel, zkolaboval a z avizované a nadmíru očekávané konverzace rappera s příznivci nic nebylo. A my se po jeho březnové návštěvě Prahy, jíž si zcela podmanil, nemůžeme divit, že?

Top 5 v Českých rádiích

27. února 2009 v 17:14 | *N!Qy*_ *HoPeRs* |  Novinky z hudby
1. Katy Perry- Hot´N´Cold
2. Marek Ztracený- Něco končí
3. Kraštof- Tak nějak málo tančím
4. Gabriela Cilmi- Sweet about me
5. Tereza Kendlová- Anděl

Stahujte New hity www.mp3s.nadruhou.net nebo www.mp3-ke-stazeni.cz nebo www.mp3ky.net

Rock, Pop a hip hop v Akropoli

27. února 2009 v 17:05 | *niky* |  Novinky z hudby
Už 4. březnav pražském Paláci Akropolis představí Clou své album FOR TONIGHT! Clou doprovodí jako host raper Indy. A úvod večera budou mít na starost Fate Magazine, kteří předvedou skladby z prvního CD The Better Way. Vstupenky seženeš v síti Tickerpro a v paláci Akropolis za 170 Kč v předprodeji nebo 199 Kč na místě. Tak určitě přidte!!!

Cheaty

9. února 2009 v 18:17 | *NiKY* |  The Sims
Stiskem kláves CTRL + SHIFT + C otevřete dialogové okno, v němž lze zadat následující cheaty:

Kaching - připíše 1.000 simoleonů (peněžní měna)

Motherlode - připíše 50.000 simoleonů (peněžní měna)

expand - otevře/zavře cheatovací dialogové okno

Autopatch on/off - automatické stahování nejnovějších aktualizací (patchů)

Moveobjects on/off - možnost přesouvat objekty

Aging on/off - zapne/vypne stárnutí simsu

Vsync on/off - v OFF režimu urychlí grafiku (zvětší však počet grafických chyb)

Deleteallcharacters - vymazání všech SIM charakterů v okolí

Terraintype desert/temperate - přepíná mezi dvěma typy terénu (lze použít jen při pohledu na okolí)

slowMotion 0-8 - urychlí hru (0 je normální rychlost, čím vyšší číslo, tím vyšší rychlost)

help - vypíše všechny cheaty

help [jméno_cheatu] - vypíše info o vybraném cheatu

exit - zavře dialogové okno pro zadávání cheatů

Chceš se stát skejtákem?

9. února 2009 v 18:05 | *NIkQy* |  Sk8
Vyžaduje to ale hustou dávku trpělivosti, odvahy a taky chuti změnit image. Opravdového skejťáka poznáš snadno. Na svém prkně umí super triky, moc toho nenamluví, skejt nenosí v ruce a kolečka jeho prkna mění každý měsíc. Proč skejťáci nerozděluji ulici na chodník a jízdní dráhu, ale vznáší se nad betonem a rozeznávají jen jestli je dobrý nebo špatný? Proč pro ně schody, patníky a obrubníky nejsou překážkou, ale výzvou? To poznáš, pokud se se svým skejtem naučíš žít. Skateboarding, dokonalý mix svobody a sportu. Skate nikdy nebude masovou záležitostí, už nečeká na boom ani na pád typu bruslí in-line. Je to životní styl se vším všudy. Slang, hudba, oblečení, párty, graffiti, chuť riskovat Skateboard vznikl na začátku 60. let v Kalifornii. To byl čas strávený surfováním na vlnách. Když byl ale vítr příliš silný nebo vlny malé, surfovat se nedalo. Někoho napadlo zkusit to tedy na souši. Šlo to. A jak. Na surf se přišroubovala na kolečka. Skate se narodil. Jezdit se člověk nenaučí ze dne na den, záleží na talentu, na tom kolik má citu pro pohyb. Skejt se vede a řídí jen přenášením váhy těla. To vyžaduje rovnováhu. A odvahu. První fáze jsou dost frustrující a celkem to bolí. S tím se ale musí počítat. Až se na skejtu budeš cítit bezpečně, budeš umět zatáčet a brzdit, naučíš se pár hezkých triků, uvidíš, jak se přede všemi blejskneš. Tady platí, že žádný mistr nespadl z nebe, ale z prkna.

*PiXeLkY*

9. února 2009 v 17:12 | *NiKy* |  Pixelky

Bravo Zlatý Otto

6. února 2009 v 15:41 | *N!Qy*_*HoPeRs* |  Novinky z hudby
Jako každý rok si pro vás připravil časopis Bravo anketu Zlatý Otto. V této anketě se soutěží o o 4 ceny 1) Mp3 2) Cool dárky od Brava 3) Společendká hra scrabble 4) kolekce CD a DVD (Shrek třetí, Jdi do toho, Fate Magazine, Chinasky naživo,..) Soutěží se ve 6 kategoriich 1) Zpěvák 2) Zpěvačka 3) Herečka 4) Herec 5) Skupina 6) Sport. Více o hlasování atd.. se dozvíte v časopise Bravo č.3

50cent

6. února 2009 v 15:28 | *niky*
Povolání: Rapper, zpěvák

Věk: 32
Datum narození: 6. 07. 1976
Místo narození: Queens, New York, USA
Znamení: Rak
Člen skupiny: G-Unit
50 Cent se narodil jako Curtis Jackson, 6. července 1976 v South Jamaica / Queens v New Yorku, do rodiny s drogovou minulostí. Pseudonym 50 Cent si Curtis zvolil podle proslaveného gangstera Fort Green Projects. Rapper je věřící a jedno z jeho tetování říká: "Bůh mi rozumí." Otce nikdy nepoznal a matka byla dealerkou drog, vystupující pod přezdívkou Fat Cat. Když bylo Curtisovi 8 let byla jeho matka zastřelena při loupežném přepadení. Po její smrti se Curtise ujali prarodiče.

Kolem 10 let začal s boxem a byl velmi nadaný, trénoval dokonce v legendární Gleason's gym. Snu o nadvládě v ringu se ale vzdal a začal pod přezdívkou Boo Boo obchodovat s drogami.V té době začal i rappovat. Vážnější postoj k rappu získal až s narozením svého syna Marquise, uvědomil si, že ho musí finančně zajistit a že už nechce trávit tolik času ve vězení. Jednomu pobytu za mřížemi se Fifty vyhnul tak, že se místo toho zúčastnil 7 - měsíčního vojenského výcvikového tábora. Nadání mladého rappera si všiml Jam Master Jay z Run DMC, který vlastnil malé nahrávací studio. Fifty u něj podepsal svou první smlouvu. Jam Master Jay ho naučil sestavovat písně a dodržovat správný rytmus.Díky tomu se Fiftyho mixtapes začali slušně prodávat. I přestože se od Jam Master Jaye naučil spoustu věcí, brzy pochopil, že se s ním nedostane tam kam potřebuje. Smlouvu vypověděl a začal se poohlížet po větší nahrávací společnosti. V roce 1998 50 Cent, Lloyd Banks a Tony Yayo zakládají G- Unit.

LiL´Wayne-životopis

6. února 2009 v 15:20 | *NIKy* |  LiL´Wayne
Jméno: Dwayne Michael Carter, Jr.

Narozen: 27.9.1982
Mládí
Narodil se v New Orleans, stát Louisiana. Jeho rodiče - Jacida Carter a Dwayne Michael Turner. Lil Wayne se zapsal pod label Cash Money v 11ti letech. V 16ti byl sexuálně aktivní a s Antonia Johnson zplodil dceru Reginae Carter. O dva roky později se rozvedli.

Lil Wayne studuje na University of Houston, ve státu Texas. Jak se uvádí na webových stránkách Cash Money, Lil Wayne si změnil svoje zaměření na psychologii.

Lil Wayne a jeho kariéra

Vyrůstal v Hollygrove, čtvrti v New Orleans. Jeho první kontakt s hip-hopem byl poslech Cash Money Records. Tím myslím rappery jako Pimp Dady a U.N.L.V., kteří na něj ze začátku měli poměrně velký vliv. Lil Wayne začal rapovat na soukromých partyuž jako kluk. Jedenáctiletý Wayne nahrával freestylena Babyho záznamník, když navštěvoval kanceláře Cash Money. Baby podepsal smlouvu s Lil Waynem a dalším nováčkem, Lil' Doogiem (později se přejmenoval na B.G.), aby udělali The B.G.'z. Jejich první album, True Story vydali v roce 1995.

V roce 1997 zakládá Lil Wayne crew Hot Boys, s Juvenile, Turk a B.G. a vydávají svoje debutové album Get It How You Live. V roce 1998, pod labelem Universal vydávají Guerrila Warfare album, které se stává multi-platinovým. V roce 2003 přidávají Let Em Burn, které má též obrovské úspěchy.

Lil Wayne potom začal sólovou kariéru. Vydal album Lights Out v roce 2000, 500 Degreez v roce 2002 (oba albumy byly neúspěšné), aby v roce 2004 přišel s peckou Tha Carter, na které se nacházel populární song Soldier (společně s Destiny's Child). Tha Carter 2 vychází v roce 2005.

V roce 2006 se dává Lil Wayne dohromady s rapperem Birdman, aby nahráli album Like Father, Like Son. Pozdějí dělá featuring s Fat Joe na singlu Make it Rain. V roce 2007 se také objevil v R&B singlu You, se zpěvákem Lloyd.
Lil Wayne se objevil ve dvou filmech, a to Who's Your Caddy ? a Baller Blockin.
Jeho plán do budoucna je vydat Tha Carter III (původně to mělo být už v roce 2007, ale datum vydání nakonec posunul na 13 května roku 2008), zůstat bohatý a nenechat se tak často chytat policií s fetem.

Karl Wolf

6. února 2009 v 15:15 | *niky* |  Karl Wolf
Profese: Zpěvák, textař
Datum narození: duben, 1979
Místo narození: Libanon
Znamení: Beran
Karl Wolf, tak se jmenuje pro nás absolutní nováček a nezmámý interpret.Kde se vůbec vzal ? Z ničeho nic , ho začnou naše česká rádia hrát tak hodně , že se stane nejvyšší novinkou v oficiální rádiové hitparádě.Nyní ho už můžete slýchat i na Evropě 2 a na každém druhém RADIU.
Karl Wolf je pro nás pro čechy poměrně dost neznámé jméno , ale už ho začíná znát každý. Jeho novinka Africa opravdu nejde přeslechnout , je to výborná prace , výborné R'n'B'

Karl Wolf se pravým jménem jmenuje Karl Abou Samah. Podle informací se prý narodil někde v Libanonu a přitom je to kanadský hudebník.Je to R\'n\'B/Pop zpěvák, producent a píše texty.V roce 2006 mu vychází 1.album Face Behind The Face .U nás se proslavuje hitem AFRICA , výborného singlu , který nenechá naše hitparády na pokoji.
Jeho nový singl byl už nasazen v mnoha českých hitparádách a v mnoha už je na "bedně".


Akon-zivotopis

6. února 2009 v 15:09 | *niKy* |  Akon
Povolání: rapper, zpěvák Věk: 27
Datum narození: 14. 10. 1981
Místo narození: St. Louis, Missouri, USA
Znamení: Váhy
Přezdívka: Akon, jeho pravé jméno: Aliaune Thiam Akon je muslim a syn jazzového bubeníka, který se jmenuje Mor Thiam. Do sedmi let žil v Dakaru,Senegal a od sedmi v New Jersey.Akon byl také vyhlášený crack-kokainový dealer. Svoje debutové album Trouble vydal v roce 2004, obsahovalo songy jako Locked up (Remix) (ft.Styles P) , Lonely,Bananza,Pot of gold a Ghetto. Song Ghetto se stal rychle radio hitem,byl remixován z verze od legendárních raperů Notorious B.I.G., 2 PAC.
Americký zpěvák se senegalskými kořeny Akon, jenž na sebe před dvěma lety upozornil debutem Trouble, se na druhém albu pohybuje uvnitř trojúhelníku s vrcholy v hiphopu, r&b a (dancehall) reggae, ale v takto vymezeném hudebním prostoru najdete i jiné ohlasy. Tucet původních skladeb charakterizují střední tempa, amalgam stylů a vokály proháněné přes digitální filtry, jež však produkce v hlavních linkách i sborech trochu nadužívala.
Hitové ambice má trojlístek duetů s pojistkou hvězdných hostů: v Smack That přispěl troškou rapu Eminem, v I Wanna Love You pak Snoop Dogg a v Blown Away zase Styles P. Akonova uhlazená "dvojka" Konvicted se dobře poslouchá, ale při minutáži nad rámec vinylové LP desky by se zřejmě potýkala s monotónností. Zlatý hřeb: I Wanna Love You Zní to jako: globální černý pop Akon-mp3 Akon feat. Eminem - Smack that Akon - Locked Up Akon - Lonely Akon - Trouble Nobody Akon - Bananaz (Belly Dancer) Beyonce feat Sean Paul vs Akon - Remix Young Jeezy feat. Akon - Soul survivor Akon - Keep On Callin.

Basshunter-životopis

6. února 2009 v 15:04 | *N!QY* |  Basshunter
Cele jméno: Jonas Erik Altberg
Povolání: DJ, zpěvák
Věk: 24

Datum narození: 22. 12. 1984
Místo narození: Halmstad, Švédsko
Znamení: Kozoroh
Jonas Erik Altberg, známý pod pseudonymem Basshunter, se narodil 22. 12. 1984 v Halmstadu. S rodiči a svým mladším bratrem žije kousek od nejznámnější švédské pláže Tylösand.
Muziku začal dělat v roce 1999 v programu jménem "Fruityloops". Po několika jeho demech šířených na internetu mu začali volat lidé z různých klubů a chtěli ho jako DJe. V dubnu 2006 dostal první opravdový kontakt do hudebního průmyslu, když nazpíval nahrávku s Warner Music. První single Boten Anna se okamžitě stal hitem ve Skandinávii. Poté šlo vše rychleji, než Basshunter kdy očekával. Z obyčejného kluka pařícího počítačové hry se stal člověk, který se objevoval po celé Skandinávii skoro každý den.
V obchodech je již nyní dostupné jeho debutové album LOL, které nedávno Basshunter dokončil.

Diskografie:
1999- The Old Shit
2004- The Bassmachine
2006- Lol <(^^,) >
2008- Now You´re Gone- The Album

-> Oficialní stránky www.basshunter.se <-

z historie sk8

5. února 2009 v 18:46 | skategirl |  Sk8
Co to je skatebording ?

V dnešní době je skejtování životním stylem , skejtovou módu nosí kdekdo a stylem dnešních lidí je pohoda, o které práwě skateboarding je. Nejde o to jezdit jako blázen a naučit se co nejvíc triků, aby se člowěk vytáhl nad ostatními , ale jde o to jezdit pro sebe a pro svůj pocit.
Bohužel je v dnešní doběhodně lidí, co na sebe navléknou trika a boty ze skateových obchodů , koupí se prkno , které nosí maximálně tak v ruce , drsně chodí po ulicích a tváří se jako totální pohodáři jen proto , abny upoutali pozornost okolních holek a hlawně holek .
Jenže o otm skateboarding neni , tak pozor na to !


Historie skateboardingu:

Začátek 70 . let- Veřejnost skateboarding odsoudila jako nebezpečný sport. To , co zákon zakazuje , ale automaticky láká, a tak se skateboarding stla žiwotním stylem .

1979- Firma Powell wytvořila první skate video s názwem Future Primitiwe. Díky nowým materiálům se začala wyrábět bezpečnější kolečka. Na wýrobu desek se už nepoužíwalo jenom dřewo, ale i lamináty, plasty a dokonce i kowy. Přibyly ochranné pomůcky jako chrániče loktů a kolen a taky ochranné přilby. V letech 1980 a 1984 se skateboarding mohutně rozrůstal , byl ale stále synonymem něčeho zakázaného. Moc tomu nepomohl vznik graffiti , ptž většina skaterů pak prowozovala obojí a díky tomu byl skateboarding spojován s vandalstvím .GraFitY

5. února 2009 v 18:44 | n!Qy |  Grafity
rafity je jedna z mnoha forem street artu, kterou považuje většina lidí za vandalství. Najdou se ale i lidé, kteří považují graffiti za umění a jejich galerií není místnost obklopená intelektuály v centru města, jejich galerií je totiž samo město. Ulice, vlaky, metra, vše kde řádí šeď a nuda. To jsou plochy které writeři vyhledávají, aby zde mohli umístit svoje grafity jmen neboli tagy.
Původ vzniku graffiti není jasně zřetelný. Je totiž dost možné, že se grafity jako jedno z odvětví street artu vyvinulo na několika místech zároveň, jak už to tak bývá. Zaručeně nejvetší pozornosti se mu ale dostalo v New Yorku, kde člověk přezdívaný Taki 183 začal psát svoje tagy. Tyto počátky se datují zhruba do 70. let. S tímto mladíkem, který se považuje za jednoho z tvůrců grafity, dokonce udělal rozhovor i věhlasný New York Times.

Graffiti
Původně malování po zdech nikdo neshledával jako velký problém. Šedé ulice se promněňovali na barevná plátna. Problém nastal až ve chvíli, kdy různi writeři začali malovat na metra, vlaky, nebo na nové budovy, zkrátka na místa, kde to už lidem tak pěkné nepřišlo. To už spousta lidí shledávala jako vandalství a tak začal hon na sprejery. V pražském MHD se náklady na čištění metra, autobusů a tramvají pohybují ročně v desítkách milionů korun. Tento fakt se snažil zachytit i český film o sprejování, který nese název Gympl. Poměrně vydařený, i když v mnoha místech nepřesný film, sklidil u diváků vskutku velký úspěch a všem bylo jasné, že fenomén sprejování nevymřel, ale lidi stále zajímá.
Základním prvkem pro tvorbu značek, je abeceda grafity. Musíte mít jasnou představu co a jak chcete vytvořit. Grafity není o tom prostě někam něco načmárat, o tom se samy můžete přesvědčit v sekci obrázky grafity. Tam se můžete podívat jak jsou podpisy writerů komplikovaná záležitost a rozhodně to není o tom dvakrát stříknout sprejem a práce je hotova. Za podobnými výtvory stojí roky tvrdé práce a pilovaní stylu.
Ještě než navštívíte nějaký grafity shop, zkuste si nejprve nanečisto něco nakreslit doma. K tomu vám velmi dobře může posloužit program, který se jmenuje graffiti studio, v něm jdou vytvořit velmi dobré kousky, takže se učte a na barvy si ještě chvíli počkejte pokud jste úplný záčátečník.

Něco o hip-hopu a rapu

5. února 2009 v 18:41 | n!Qy |  Hip-Hop&Rap
V 80.letech vznikl styl HIPHOP,který byl považovaný za nový a prostě cool,ale trvalo téměř 20let než móda přijala tento nový styl.Rapová kultura znamená hiphopovou hudbu,hiphop oblečení,hiphopovou mentalitu a způsob jak žít.Zanedlouho si módní průmysl všiml jaký by byl příjem,kdyby začali produkovat a prodávat hiphop oblečení.Velké i malé módní společnosti začali vzhlížet k hiphopové komunitě pro inspiraci.
Jako ve všech doménách tak i tady byli malí nezávislí producenti,módní návrháři,kteří milovali hiphopovou kulturu a hiphop oblečení.Tento styl se stával populárnější a populárnější,pak si mohli založit svoje vlastní podniky nebo navrhovat oblečení pro ostatní firmy.Tito malí módní návrháři byli většinou mladí lidé z ulice,kteří měli nejvíc nápadů .
Mnoho lidí nevidí Hiphop jako kulturu. Mnozí to vidí jednoduše jen jako žánr hudby jako Rock n Roll, nebo Jazz. Hlavní rozdíl je ten,že Hiphop je skutečná kultura, která nezahrnuje prvky této hudby,ale také vlastní filozofii, duchovnost a jazyk.RAP je jeden z prvků hiphopu,který se snadno prodává a vydělává se na něm, ale Hiphop je mnohem víc než jeden výraz.

Dnes,hiphop a rap je nejrychleji rostoucí hudební žánr v USA. Rapová hudba se stala zákolníkem HIPHOP kultury. Celková HIPHOPOVÁ kultura byla ustavená touto formou hudebního umění. Jazyk (slang ulice), oblékat se (volné kalhoty, drahé tenisky).

HIPHOP není pouze zvuk nebo trend oděvu; je to kultura, která se vynořila ze srdcí a myslí mladých lidí žijících ve městě New Yorku v pozdních šedesátých letech a brzkých 70.letech.

HIPHOP se narodil v mládí, které bylo odsunuté od programů vlády, a označené bezvýznamné od mediálních konglomerátů.Bylo to v prostředí souženém s drogami, násilí a smrti a naděje,která se tam náhle objevila.Tato naděje osvětlila New Yorku a aktivovat místní mládí,pochopit hnutí, reprezentovat principy míru, lásky, jednoty a pozitivní výraz.

Dále vznikl nový zvuk, který se vyvíjel od deejays,pak názor,který byl vyjadřovaný rapem,nové prvky tance breaking nebo b-boying,graffitové umění. Tato kultura ovlivňuje mladé po celém světě ještě dnes.
Rap se poprvé objevil v Americe v afroamerické komunitě. V 80. létech 20. století byli Afroameričané utlačováni tehdejší vládou a žili v ghettech. Zákaz jakékoliv psané kritiky vlády byl velice zásadním hybatelem pro tento hudební styl.

něco o Redmanovi

5. února 2009 v 18:40 | n!Qy |  Redman
Přezdívky:Funk Doc/Funk Doctor/Funk Doctor Spock/Funk Doctor Spot
Doc,Red,Reggie/Reggie Notable,Soopaman/Soopaman Luva,Uncle Kooley
Osudný okamžik REDMANA byl,když se ho všimnul člen skupiny EPMD Erik Sermon v jednom newyorském klubu,kde dával freestyle.Erik mu nabídl místo v Hit Squad crew.Pak Redman spolupracoval se skupinou EPMD na jejich třetím albu,rapoval v písních ''Hardcore'' a ''Brothers On My Jock''.
Redman spolupracoval s několika hh umělci,ale i s umělci jiného žánru.Skupina a umělci s kterými spolupracoval:Wyclef Jean,Snoop Dogg,Scarface,The Offspring,Eminem,Gorillaz,D' Angelo,2Pac,Jodeci,Cypress Hill,De La Soul,Tribe Called Quest,Krs1,IAM ,Christina Aquilera......
Zahrál si v několika filmech,asi nejznámější je Kdo hulí,ten umí.Další filmy:Method&Red,Scary Movie 3...

Indy&Witch

5. února 2009 v 18:36 | n!Qy |  Indy&Witch
Indy a Wich přišli na scénu debutovým singlem "Pohyb nehybnýho b/w Indywidual", který byl na naší scéně vůbec první. Vyšel na BBaRáK Records a dnes již patří mezi sběratelské klenoty. Pytel s popularitou se ovšem roztrhl po vydání debutové desky "My 3". V sedmnácti skladbách předvedli ryzí Pražské vypálené štýlo, drtivá většina ze skvělého produkčního kabátu krejčího Wiche, o povedených hostovačkách nemluvě (Eldo, Vec, Rytmus/Kontrafakt, Dr.Kari, Ali, PSH, Ontoppadiz). To je okamžitě odstartovalo nejen do reproduktorů všech hiphoperů v Čechách i na Slovensku, ale i do všemožných rádií. Na rozdíl od bratrů PSH nemají Indy a Wich svůj videoklip, proto je dosud TV scéna míjí.

Supercroo

5. února 2009 v 18:34 | *n!Qy* |  Supercroo
Spratkové Hack a Phat se pomalu ale jistě dostávají se svojí deskou Toxic Funk do kolotoče "skutečného" showbizu. Jejich (při)sprost(l)á lyrika na sebe strhává pozornost bulváru, základního to místa pro zvyšování povědomí hlavních hráčů showbyznysu. Jak vypadá skóre Dáda vs. SuperCrooo poté co v Rytmus života vyšel článek upozorňující na zhoubnost SuperCrooo. Jaká další média píšou o SuperCrooo? SuperCrooo O SuperCrooo je třeba říct, že tato bezkonkurenční česká hip hop kapelka si dřív říkala KO Kru a pod tímto názvem jim taky vyšlo u P.A.Tricka 20. listopadu 2001 EP Nádech a Výdech. Potom byl Hack zaneprázdněnej a Phat mezitím natočil desku Phat - Frekvence P.H.A.T., průlomovou nejen protože jde o první sólovku. "Průlomovost" desky spousta českých fanoušků neunesla a Phatovi se podařilo vznítit opravdu žhavé diskuze haterz. Rozjel se snad první výraznější beef v Čechách. Čas plyne, Hack kupuje MPC-čko, pracuje se na nové desce, název se mění na SuperCrooo. Problémy s lisováním v Loděnicích nejsou komunistická cenzura, ale ryzí kapitalismus - lisuje se nakonec v německu. Deska je venku, haterz zalezli pod zem, prodeje dobrý, fanoušků spousta. Na kapelu reaguje i bulvár, takže cesta k dalším fanouškům je otevřená.

MaRpO

5. února 2009 v 18:32 | *n |  Marpo
Marpo se pravim jmenem jmenuje:Ota Petřina narozen v roce 1985 , s rapem začínal zhruba ve 13 letech . Začínal asi jako každej nahráváním na magnetofon a mikrofon za pár korun a koncerty byli jen pro pár lidí . Marpo mezitím vydal 3 neofficiální cd v angličtině - Lyrical Heavy Weight,Verbal Expression Vol. 1 a Verbal Expression Vol. 2 .O pár let později Marpo založil s Mc Wouhnoutem,Oerem ,Shareemem a DJ Paickem kapelu Charakter , která se v pruběhu let změnila na Marpa, Wohnouta a DJ Paicka.Marpovi je něco málo přes 20 let a pochází z okraje Prahy . Na hip-hopové scéně se objevil asi před 6 lety . Jeho texty byly zprvu i anglicke a španělské.Inspiraci čerpá hlavně od amerických battle raperu.Vydal zatim 2 alba .

GipSy

5. února 2009 v 18:32 | *N!Qy* |  Gipsy CZ
Myslím že,není třeba představovat skvělýho rapera z Čech.Jo jmenuje se GIPSY.Ale jen pro nováčky-GIPSY je romského původu a svou rapovou kariéru začal dělat ve svých 13 letech.Určitě ho znáte ze SYNDROMU SNOPPU kde rapoval s Djem SMOGEM(ex-Chaozz).GIPSY ale také psal anglické texty.Prostě a jasně GIPSY je suprovej raper,který si určitě zaslouží RESPEKT.Mimochodem už jste si poslechli jeho nové RnB album Rýmy a Blues?Jestli ještě ne tak to napravte.Dále na CD najdete MARPA,KONTRAFAKT,KUNNYHO..

Avril-životopis

5. února 2009 v 18:28 | *N!Qy* |  Avril Lavigne


Povolání: Zpěvačka, herečka, modelka, textařka, módní návrhářka
Věk: 24
Datum narození: 27. 09. 1984
Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
Znamení: Váhy
Životopis
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.