Vítej na mém blogu

Březen 2009

1.Bleskovka

27. března 2009 v 19:04 | *nIkY* |  Bleskovky
Hoj no založila jsem bleskajdy tak pisejte
1. Jak se máš?
2. Vyber: Pes-morče
3. Comp- Tv
4. Mas icQ?
5. Let´s dance - Italské prazdniny
Tak píísejte =o* pp

konecne!!

20. března 2009 v 21:40 | *NiKySh* |  Novinky z hudby
Americký rapper Eminem vydá bezmála pět let po své poslední řadovce Encore novou, v pořadí šestou sólovou desku, která ponese název Relapse. Ještě v letošním roce by pak na ni mělo navázat volné pokračování, prozatím s pracovním názvem Relapse 2.

První singl k nové desce Eminem, podle sebejistého sloganu vydavatelství Universal "vyzrálejší a lepší než kdykoliv předtím", představí počátkem příštího měsíce, stejně tak jako doprovodné video, které má ohlášenu premiéru na 7. dubna.

jUchuuu uz se tesimmm!! urco to bude zase pecka jako ty ostatni :D :D ukazku z prvniho soungu si puste zde


Zahulíme,uvidíme 1,2

13. března 2009 v 21:44 | *NiKySeK* |  Fiilmy
Upjatý Harold chce být bankéř a v merku má Marii. Ležérní Kumar je na medicíně a všechno okecá. Ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Takže co se může stát, když se tihle dva vysmaženci rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně?To se pak i obyčejný hamburger od firmy White Castle mění během divoké páteční noci v nedosažitelnou vidinu. A oba frajeři se na své noční cestě dostávají do víru neuvěřitelně bláznivých situací.

Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili rovnou do Amsterdamu. S jednoduchým cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných charakterů, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním.
-> Mrte filmy tohle doporucuju takovy picoviny tam :D Urco se na to kouknete :D :D urcite se u toho poserete smichy :D :D :D :D :D :D :D :d :D :D :D

8 mile

13. března 2009 v 21:30 | *NiKySeK* |  Fiilmy
Eminem (vl. jménem Marshall Mathers - nar. 17. 10. 1972 v Kansas City, USA) je dnes jednou z nejznámějších a také nejlépe placených hudebních hvězd. Vědomě provokuje a dráždí nejen texty svých songů, ale i životem. Otce nepoznal, vyrůstal s mladším bratrem a matkou ve velmi tvrdých podmínkách. Ačkoliv nedokončil střední školu a střídal zaměstnání stejně často, jako v dětství bydliště, snažil se už od čtrnácti let maximálně soustředit na hudbu. Jeho první nezávislé album "Infinite" (1996) se setkalo jen s malým ohlasem, ale vzápětí na sebe upozornil v soutěži freestyle rap, pořádané losangeleským rádiem, a od té doby jeho popularita roste. Přestože rap je především doménou černošských zpěváků, Eminem je dnes jeho nekorunovaným králem. Jak konstatoval hudební magazín Rolling Stone v recenzi k nejnovějšímu albu "The Eminem Show" :"Ví, že celý hudební svět visí na každém jeho slovu, a má vůli šokovat i to nejotrlejší ucho". Eminem je rozvedený, otec osmileté dcery a muž s pestrým trestním rejstříkem především za potyčky a nošení zbraní, kterého před čtyřmi lety zažalovala vlastní matka o 10 milionů dolarů za urážky obsažené v textech alba "The Slim Shady LP". Ale i na českých zdech naleznete nápisy "Eminem je bůh" a i na našem hudebním trhu patří k nejprodávanějším.


Film 8 Mile není autobiografickým příběhem, ale je jím volně inspirován a na hlubší vazbě mu dodává i fakt, že v něm Eminem, až s překvapivou bravurou, ztělesnil hlavního hrdinu Jimmiho. Zachycuje jen kratičký úsek v životě dospívajícího chlapce, bojujícího o vítězství v rappové soutěži. Je situován do Detroitu, kde Eminem skutečně žil, do bezútěšné čtvrti chudinských karavanů a zchátralých domů, kterou od "bílé" části odděluje rovná, nekonečně dlouhá ulice s názvem 8 Mile.

Protivný sprostý holky

13. března 2009 v 21:26 | *NiKySeK* |  Fiilmy
Motto: Co dokážou holky, když se perou o kluka
Typ filmu:komedie
Rok výroby:2004
Režie:Mark Waters
Hrají:Anna Gasteyer , Lindsay Lohan , Rachel McAdams , Lacey Chabert , Lacey Chabert , Lizzy Caplan , Jonathan Bennett , Nicholas A. Catalano , Tim Meadows , Neil Flynn , Graham Kartna , Ely Henry , David Aherne , Ayo Agbonkpolo , Jonathan Malen , Jeff Moser , Daniel DeSanto , Chris Ploszczansky , Diego Klattenhoff , Wai Choy , Tyson Fennell , Stephan Dixon , Jordan Dawe , Bruce Hunter
"Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Z projevu učitelky matematiky paní Norburyové (Tina Feyová) ke shromáždění studentů

Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové (Lindsay Lohanová), nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou (Rachel McAdamsová). Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse (Jonathan Beennet). Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní. Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.

Past na rodiče

13. března 2009 v 21:09 | *NiKySeK* |  Fiilmy
Hrají:Lindsay Lohan, Dennis Quaid, Natasha Richardson
Režie:Nancy Meyers
Délka:123 min
Kategorie:Komedie
Rok:1998
Popis:
Potkaly se na letním táboře - Annie Jamesová z Kalifornie a Hallie Parkerová z Londýna. Obě vypadají naprosto stejně. Navíc mají obě narozeniny ve stejný den a obě žijí pouze s jedním rodičem a toho druhého nikdy nepoznaly. Trochu moc náhod najednou. Annie a Hallie jsou totiž dvojčata, jejichž rodiče se rozešli těsně po jejich narození. Děvčata to tak nehodlají nechat a je nejvyšší čas, protože Nick Parker se má zanedlouho znovu o ženit...

Ice Cube

13. března 2009 v 20:50 | *NiKySeK* |  Novinky z hudby
Je tu další Hip-hop Allstars\Gangsta Boombox a legendární rapper a herec ICE CUBE! Tahle jedinečná ikona hip hopu má už na kontě 7 solovách alb a ted u nás vystoupí i pro tebe! Už 10.4 v Incheba Areně (malá sportovní hala) na pražském Výstavišti.

Marek Ztracený

13. března 2009 v 20:44 | *NiKySeK* |  Novinky z hudby
Objev roku 2008 v Českém Slavíkovi Matoni Marek Ztracený má před sebou nabitou sezonu! Během jara a léta představí své album Ztrácíš a navíc vyráží na Aukro Best of Tour se zpěvačkou Annou K.

Aukro Best Of Tour 2009
4. 3. Ostrava 6. 3. Zlín
7. 3. Havlíčkův Brod
12. 3. Brno
13. 3. Uherské Hradiště
18. 3. Plzeň
20. 3. Zábřeh
21. 3. Pardubice
25. 3. Praha
4. 4. Velké Meziříčí
9. 4. Trutnov
18. 4. Jablonec
->Více najdeš na www.marekztraceny.cz <-

Top 5 v radiich

13. března 2009 v 20:28 | *NiKy* |  Novinky z hudby
1. Katy Perry- Hot n hold
2. Kryštof - Tak nejak malo tancim
3. Killers- Human
4. Lady Gaga- Poker face
5. Tereza Kendlova - Anděl
-> Stahujte na www.mp3s.nadruhou.net nebo www.mp3ky.net <-

Eminem and Lindsay Lohan

7. března 2009 v 15:14 | *NiKy* |  Eminem
http://www.youtube.com/watch?v=xpiYQA6gkiA vostry video =D urcite se taky zasmejete =DDD
A to vystoupko je jeste lepsi =o*

Foto

7. března 2009 v 15:08 | *NiKy* |  Eminem
NEKOPIRUJTE!!!!!! DIKY MOC

Konec kariery?

6. března 2009 v 22:06 | *NiKy* |  Eminem
Rapový zpěvák Eminem (36) oznámil, že zprávy o konci jeho hudební kariéry, které údajně citoval kruh jeho blízských přátel, jsou nesmysl.

Na veřejnosti se objevily spekulace o tom, že Marshall Mathers naposledy vystoupí na závěrečném koncertě jeho turné v irském Dublinu.
"Nejdu na odpočinek," komentoval kolující zvěsti kontroverzní zpěvák. "Když říkám, že si dávám pauzu, myslím tím pauzu. Pokud jde o mou hudbu, jdu do studia a produkuji ostatní své umělce, vydávám jejich alba. To pro mě znamená udělat si přestávku. Dokud budu mít energii a náladu, budu dělat rap." zdůraznil.

Poslední koncert detroitské hvězdy se uskutečnil v listopadu r. 2005 v Dublinu v rámci jeho světového turné.
Eminem cítí, že se v rapu dostal na samý vrchol dokonalosti. Má za sebou osm alb a je považován za jednoho z nejúspěšnějších raperů vůbec. Jeho film 8 Mile, kde hrál v hlavní roli sama sebe, dostal Oscara za nejlepší filmovou píseň.
Přemýšlí o tom, že by se věnoval pouze produkci. Eminemův manager Paul Rosenberg ale prohlásil, že zatím není nic definitivní.

Em+Kimberley

6. března 2009 v 21:59 | *NiKy* |  Eminem
"Ten už se vážně zbláznil!" řekli si mnozí, kteří slyšeli, že americký rapper Eminem (34) se už potřetí hodlá oženit s exmanželkou Kimberley (31).

Eminem se do ní zamiloval už na střední škole a se kterou má dceru Hailie (11).
"Nemůžou být ani spolu, ani bez sebe," prozradil přítel zpěváka. Pár měl naposledy svatbu i rozvod loni!
Vypadá to, že Eminem a jeho dvojnásobná exmanželka Kim si jsou vážně souzeni.


co Em řekl

6. března 2009 v 21:41 | *nIkY* |  Eminem
- "Mým fanouškům nemusím nic vysvětlovat, protože ti vědí, o co mi jde. Chtěl bych jim poděkovat za to, že mým textům rozumí. A těm kdo mě nenávidí chci říct, že je to jejich problém. A myslím to vážně, protože co se kritiků týká, mým písním prostě neporozumí, ani nebudou chtít rozumět, i kdybych jim je den a noc vysvětloval, nepochopili by je. Takže to raději ani nebudu zkoušet."

- "Neberte drogy, nemějte nechráněný sex, nebuďte násilní. Nechte to na mně."

- "Je jedno co si myslíte o mých textech, ale zaposlouchejte se do Stana uvidíte moji pravou tvář."

- "Většina mých textů je založena na osobních zkušenostech a je o věcech, který jsem sám prožil. Jenom proto se v nich můžu ponořit do nejmenších detailů. Kdybych ty věci neznal osobně, asi bych o tom takhle nemohl mluvit. Ať mě kdokoli odsuzuje kvůli čemukoli, já si nejsem vědom, žádné viny. Naopak! Lidi, kteří mi kdy ublížili by se měli cítil vinni, protože mě odsuzují za věci, který mi způsobili sami a nebo je prostě přinesl osud. I když to zní jako klišé, je to tak! Jsem produkt okolí, z kterého pocházím. A k tomu patří i násilí, sex a drogy. Ale abyste mi rozuměli, neříkám nic, co neříkají ostatní MC's. Jsem si jistej, že hodně z nich i z vás, to myslí stejně jako já. Mnozí si myslí to samý co já, i když to nikdy nepřiznají."

- "V mejch textech je hodně pravdy, ale když rapuju o tom, že zabiju svou ženu...no řekněte sami...i když bych to někdy opravdu chtěl udělat, nikdy jsem nic takového neudělal! A jestli někdo bere vážně a doslova text ,,uříznu hlavu svého šukajícího orgánu", tak je desetkrát víc duševně narušenější než já."

- "Moje nejstarší vzpomínka je znásilnění ošetřovatelky v 5-ti letech........jí bylo 15."

- "Proč by měl každej, kdo dělá hudbu, bejt dobrým příkladem pro děti? Když tvůj život není pozitivní, jak z tebe může být pozitivní člověk? Potom prostě nemůžeš psát žádné pozitivní písně. Je to tak prostý a tolik lidí to nechápe...!"

- "Mariah Carey sice rozhodně respektuji jako zpěvačku a umělkyni, ale v osobní rovině to tak není. Prostě ji nemám rád jako osobu. Řekl bych, že nemá všech pět pohromadě."

- "Až toho hajzla najdu, tak mu rozkopu prdel, parchantovi jednomu." ... o člověku, který dal jeho nové album ke stažení na net.

- "Co chcete slyšet? Že jsem dokonalý? Děti mě žerou jenom proto, že jsem součástí nějakýho protestu. Jakýho, to fakt nevím. Mám pihy, jsem malej, bílej a nejsem moc chytrej. Můj nos je křivej a... mám malej penis :-)"


Zpověd královny střední školy

1. března 2009 v 13:11 | *Niiky* |  Fiilmy
Motto:Vždy najde cestu, jak se stát hvězdou!

Typ filmu:Komedie

Rok výroby:2004

Hrají:Lindsay Lohan , Adam Garcia , Glenne Headly , Eli Marienthal , Tom McCamus , Connor Lynchm, Pedro Miguel Arce , Bruce McFee

Popis:Lola žije s rodiči v New Yorku a miluje jeho rušný život. Nečekaně se však musí s rodinou přestěhovat a vyměnit centrum veškerého dění za kulturní pustinu na předměstí v New Jersey. Její životní plány se začínají hroutit. Když ale něco opravdu chcete, dokážete překonat i největší překážky. A tak i Lola dělá všechno pro to, aby si splnila svůj sen a stala se opravdovou hvězdou! Nenechte si ujít příběh, který je nabitý skvělou hudbou, tancem i napětím...


Let´s Dance

1. března 2009 v 13:09 | *Nik* |  Fiilmy
Motto:Každý si zaslouží šanci následovat své sny… ale někteří lidé mají jen jeden pokus....

Typ filmu:Drama, Milostný


Rok výroby:2006

Hrají:Channing Tatum , Jenna Dewan, Drew Sidora

Popis:Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídní prima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tyler kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?


Super Náhradník

1. března 2009 v 13:07 | *NiKy* |  Fiilmy
Originální název: She´s the man

Motto:Každý má svá tajemství...

Typ filmu:Komedie, Romantický

Délka: 105 minut

Rok výroby:2006

Země původu: USA

Režie:Andy Fickman

Hrají:Amanda Bynes , Channing Tatum , Robert Torti , Laura Ramsey , Vinnie Jones , Julie Hagerty , Brandon Jay McLaren , John Pyper-Ferguson , Jeffrey Ballard , David Richmond-Peck , Mark Acheson , Dee Jay Jackson , Chad Krowchuk

Popis: Středoškolačka Viola je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka. Ten ale touží po její atraktivní kamarádce Olivii. Situace se ještě víc zkomplikuje, když se nečekaně vrátí pravý Sebastian.

Snowbordáci

1. března 2009 v 10:33 | *niKy* |  Fiilmy
Motto:Mrtvej sněhulák, dobrej sněhulák

Popis: Rok co rok trávili vánoce s rodiči a jejich otravnými rituály. A den za dnem snili o svých vlastních nabušených vánocích. Ten den právě nastal. Rendymu a Jáchymovi je konečně šestnáct a můžou vyrazit na svou první skutečnou pánskou jízdu. Čeká je týden na horách, kde si budou užívat jak se dá. Naučí se jezdit na snowboardu, pořádně pařit a samozřejmě balit ženský. Zažijí prostě týden na který se do smrti nezapomíná.
No - to asi skutečně zažijí, ale ne zrovna tak, jak si představovali.

Italské prázdniny

1. března 2009 v 10:27 | *NiKy*
Typ filmu:Komedie


Rok výroby:2003

Hrají:Hilary Duff , Robert Carradine , Yani Gellman , Antonio Cupo , Artine Brown , Adam Lamberg , Daniel Escobar , Peter Kelamis , Alessandro Cavalieri , Riccardo Marino , Michael Carrat , Giulio Maria Berruti , Matteo Perrazini , Marcus Hondro , Stefano Colacitti , Jackson Rogow , Brent Chapman , Dan Joffre , Claude Knowlton , Michael H. Fall , Peter Grasso , Stefano Giulianetti

Popis:Walt Disney Pictures uvádí Italské prázdniny, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu.Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?


Mezi námi děvčaty

1. března 2009 v 10:23 | *Niky* |  Fiilmy
Originální název: Freaky Friday

Motto:Co se může stát puberťačce nejhoršího? Když se na jeden den stane svou vlastní mámou!

Typ filmu:Komedie


Rok výroby:2003

Režie:Mark Waters

Hrají:Jamie Lee Curtis , Lindsay Lohan , Chad Michael Murray , Stephen Tobolowsky , Julie Gonzalo , Cayden Boyd , Jeff Hoferer , Chad Michael Murray , Ryan Malgarini , Willie Garson , Chris Carlberg , Danny Rubin , Chris Heuisler , Jeff Marcus , William Caploe , Daniel Raymont , Amir Derakh, Mark Harmon

Popis:Dr. Tess Coleman a její patnáctiletá dcera Anna spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.


Kdo hulí, ten umí

1. března 2009 v 10:15 | *N!Ky*_*HoPeRs* |  Fiilmy
Příběh vypráví o kamarádech, kteří si sem tam, ale docela často zahulí.
Jsou dva kamarádi a jeden z nich se zabije(Ivory) no přesněji ho přejede autobus jak si to vždycky předpovídal. Jeho kámoš(Džamal), jak jej má tak doma v urně, tak si jej zamíchá s travkou a vyroste velice kvalitní vzorek, který začne hulit spolu s jeho novým kamarádem(Sailsem), se kterým se seznámí na vysoké škole(Harvard). Jak tak hulí ,,Ivoryho" , tak se jim zjeví a slíbí jim, že vždy pomůže, když ho budou hulit, a tak se díky němu dostanou na Harvard. Jak tak celé studium flákají a jen u zkoušek si vyhulí ,,Ivoryho", tak jim to stačí, aby pokračovali dál ve ,,studiu". Ale jednou, při jedné pěkně rozjeté párty, jim tu travku(Ivoryho) někdo ukradne a tím byl nikdo jiný než místní dobrovolný strážník, kterého zaujme tak skvělá a nepřehlédnutá vůně. Ten jim ju téměř celou vyhulí, a tak Džamalovi a Sailsovi nezbývá nic jiného než se začít učit. No jo, ale dobře se učit jim asi nebylo souzeno, tak tedy při zkouškách májí ze všeho za pět. Nakonec je ale zachrání jejich sérum pravdy, které vyvinuly a pužili jej při konečném večírku. To každého zhulilo(hodili jej do krbu) a všichni kantoři je začali mčt rádi, díky jejich travce, séru a tedy postoupí. Nabalí nějaké borky a pokračují nevím sice jak, ale pokračují ve ,,studiu".
Je to dobrá komedie, ze které se i něco dozvíte.