Vítej na mém blogu

Duben 2009

Něco o EnriQu

30. dubna 2009 v 19:45 | *nIKy* |  EnriQue Isglesias
Povolání: Zpěvák, herec

Věk: 33
Datum narození: 8. 05. 1975
Místo narození: Madrid, Španělsko
Znamení: Býk

Enrique Miguel Iglesias Preysler se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem.

Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky. Kvůli tomu aby nebyl pod palbou kritiků si vytvořil tuto identitu.

Jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto když odjel natáčet své první španělsky zpívané album pojmenoval jej Enrique Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě.

Během krátké doby se stal natolik oblíbeným a hledanou popstar, že kamkoliv při svém světovém turné přijel, měl všechny stadióny vyprodané. Jeho alba se začaly prodávat po miliónech, získal mnoho ocenění (Grammy, American Music Awards, Premios Lo Nuestro) a dokonce se stal slavnější, než jeho rodiče. Nejvíce jej proslavil song "Bailamos", který natočil pro soundtrack k filmu Willa Smithe "Wild Wild West", song se ihned stal hitem číslo 1 téměř na všech rádiích po celém světě. Své první anglicky zpívané album "Enrique" se stalo dvojnásobně platinové v USA a platinové nebo zlaté ve 32 zemích po celém světě.

Enrique natočil alba ve čtyřech jazycích španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Oblibu si získal také na Taiwanu, Rusku a Středním východě. Mimo zpíváni pronikl do světa filmu, když si po boku Antonia Banderase, Salmy Hayekové a Johnnyho Deppa zahrál ve filmu "Once Upon A Time In Mexico".
Již od roku 2002 chodí s Annou Kurnikovovou, která s ním natočila videoklip k písni ESCAPE.Nyní je potvrzeno že s touto slavnou tenistkou čekají miminko.
Enrique vyhrál RGM hudební ceny očka za rok 2008 v kategorii nejúspěšnější zahraniční zpěvák.
Natočil nový klip s názvem Takin´ back my love pro Ameriku s Ciarou pro Evropu s Sarah Connor.


Sk8aři

30. dubna 2009 v 19:22 | *niKySeK* |  Fiilmy
Tři spolužáci - partička Buldoci - žijou jen skejtem. Proto se přes veškeré zákazy rozhodnou vyrazit na závody Beach Bowl. Jen kdyby jim to tak neztěžovali rodiče, policie a spousta dalších. Skvělá akční podívaná, ve který si užijete nepočítaně flipů, slidů, handplantů, grindů a nebude chybět ani 12ti násobný mistr světa Tony Hawk!

Let´s Dance 2

25. dubna 2009 v 20:04 | *NiKYsEk* |  Fiilmy
Originální název: Step Up 2 the Streets
Žánr: Drama, Hudební, Romantický
Rok výroby: 2008
Režie: Jon Chu
Popis filmu

Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Choreografie Let's Dance 2 Street Dance se opět ujal Jamal Sims (stejně jako v Let's Dance, v českých kinech v létě 2006, pozn. SPI) a jako host se ve filmu objeví i hvězda Let's Dance, Channing Tatum, jako bratr Andie.


6.vtip

25. dubna 2009 v 19:30 Fiilmy
Pepíček je ve škole a paní učitelka se ptá Petrušky: "Jak dělá had?"
"Sss," zní odpověď.
Paní učitelka se ptá dál: "Zdeničko, jak dělá pes?"
"Haf haf," odpovídá Zdenička.
Paní učitelka k Pepíčkovi: "A co dělá kráva?"
"Rozdává známky!"


5. vtip

25. dubna 2009 v 19:28 Fiilmy
Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Co je to za zvíře - je hnědé a má čtyři nohy." "Pes!" "No dobře, ale mohla by to být třeba i kočka. A řekni, jakého znáš hnědého ptáka." "Orel!" "Dobře, ale mohl by to být i jiný pták. Třeba takový vrabec, ten je taky dohněda." "A paní učitelko, teď vy. Co je to - když se to strká dovnitř, je to tvrdé a suché, a když to jde ven, tak je to měkké a vlhké..." Učitelka se neudrží a vlepí mu facku. Pepíček na to: "No to by taky mohlo být, ale jinak je to žvýkačka."

4. vtip

25. dubna 2009 v 19:28 Fiilmy
Pepíček se ptá tatínka: "Tati, proč jsou u nás v rodině samí kluci?" Tatínek chvíli přemýšlí a pak povídá: "No víš Pepíčku, u nás na střeše mají hnízdo čápi, tak proto." Pepíček se zamyslí a ptá se: "Tati, a proč naproti u Nováků mají samé holky?" "To proto Pepíčku, že tam mají na střeše hnízdo zase vrány." Pepíček se podrbe na hlavě a povídá: "Tati, a nemohli byste si ty ptáky s panem Novákem vyměnit?"

3. vtip

25. dubna 2009 v 19:27 Fiilmy
Paní učitelka dává dětem otázky: "Děti, co to je? Je to černé a uprostřed je díra." Hlásí se Pepíček, starý sprosťák. Učitelka: "Děti, jděte si hrát na chvilku na zahradu..." Když děti odejdou, učitelka se ptá: "Tak Pepíčku, co to podle tebe je?" "Přeci gramofonová deska, paní učitelko!" Učitelka se vykloní z okna a volá: "Děti, pojďte zpátky, nebyla to píča!"

2. vtip

25. dubna 2009 v 19:26 Fiilmy
Paní učitelka přijde do třídy zavolá si Pepíčka a říká: "Pepíčku ty jsi mi včera lhal. Ty jsi říkal, že tvůj dědeček předevčírem zemřel a já ho dneska viděla v okně." Já jsem vám nelhal paní učitelko, ale tatínek ho tam dal, protože dneska roznáší listonoška důchody."

Vtip1.

25. dubna 2009 v 19:25 Fiilmy
Příjde Pepíček po prázdninách ze školy a učitelka se ptá kde byli na dovolené. No a Pepíček se přihlási říká: "No my sme byli my jsme byli v Tatrách, samá fauna flora větvě pod nohama a najednou kráva no a vošukal jí bejk." Učitelka říká: "tak řekni že jí překvapil" "No tak jí překvapil." Příjde po roce do školy a učitelka se zase ptá kde byli na dovolené a pepíček se přihlásí a říká: "No my sme byli my jsme byli v tatrách, samá fauna flora větve pod nohama a najednou bejk a překvapil krávu, vošukal jinou."

Vtip

25. dubna 2009 v 19:24 | *niky |  Fiilmy
Paní učitelka z mateřské školky jde s dětmi na nudistickou pláž (v rámci poznávání okolních vlivů), na pláži se paní učitelka před dětmi vysvlékne a začne se opalovat. Pepíček za ní přijde a začne ji obcházet. Paní učitelka trochu znervózní a zachvilku se pepíček zeptá. "Paní učitelko, co to máte mezi nožičkama?" Paní učitelka na to. "No, Pepíčku, to je kočička, víš?" A Pepíček. "To je ale nějaká divná kočička, vždyť nemá očička!" "No Pepíčku ona je má zavřený, protože spinká." Pepíček zase chvilku obchází a prohlíží si kočičku, a pak řekne. "Já si spíš myslím, že je chcíplá, protože strašně smrdí a vůbec se nehejbá!"

Vtipy- o pepíčkovi

25. dubna 2009 v 19:23 | *niky* |  Fiilmy
Přijde Pepíček domů a říká mamince:Maminko,já už umím počítat do 15.Maminka na to:
"Tak ukaž."
"Jeden,dva,tři,čtyři,šest,sedm,osm,devět,deset,jedenáct,třináct,čtrnáct a patnáct."
"A kde jsi Pepíčku nechal pětku a dvanáctku?"
"Pětku jsem dostal do žákovské knížky a dvanáctku jsem vypil za rohem."


Vtipy o blondýnkach

25. dubna 2009 v 19:22 | *niky* |  Fiilmy
Blondýnka si objednala pizzu. Číšník se ptá, jestli má pizzu rozřezat na šest nebo dvanáct kousků. "Na šest prosím, dvanáct kousků bych nikdy nesnědla."

Jaký je rozdíl mezi blondýnkou a kuželkovou koulí? Do kuželkové koule dáte jen tři prsty.

Jak spáchá blondýnka sebevraždu? Naskládá svoje oblečení do sloupečku a skočí dolů.

Jak blondýnka zabíjí kapra? Utopí ho.

Proč lije Blondýnka vodu do počítače? Aby mohla surfovat po Internetu.

Co dělá blondýnka v koupelně, kde má zhasnuto a volá do tmy HALÓ, HALÓ? Vyvolává film.

Proč blondýnka sedí před počítačem a křičí? Protože sáhla na myš.

Učitel v autoškole se ptá blondýnky: "Co uděláte, když píchnete kolo?" "Normálně pojedu domů autem," odpoví slečna. "Já na kole stejně nejezdím."

Blondýnka sedící v restauraci si přečetla jmenovku prsaté číšnice a říká: "Jarmilka, pěkné jméno, a jak jste pojmenovala to druhé?"

Proč má blondýnka při bouřce pořád úsměv? Myslí si, že ji někdo fotí.


Pixelky

25. dubna 2009 v 19:18 | -nIky* |  Obrazky
- - - -

Eminem =o*

25. dubna 2009 v 19:10 | -nIky- |  Obrazky

Hello Kitty

25. dubna 2009 v 19:06 | -NiKY- |  Obrazky

Didlinky

25. dubna 2009 v 19:03 | *niky* |  Obrazky

Disney- postavy

25. dubna 2009 v 18:58 | *NiKYsEk* |  Obrazky

When I´m Gone

25. dubna 2009 v 17:47 | -NiKY* |  Eminem

[Introduction]
Yeah...
It's my life...
My own words I guess...

[Verse 1]
Have you ever loved someone so much, you'd give an arm for?
Not the expression, no, literally give an arm for?
When they know they're your heart
And you know you were their armour
And you will destroy anyone who would try to harm 'em
But what happens when karma, turns right around and bites you?
And everything you stand for, turns on you, despite you?
What happens when you become the main source of a pain?
"Daddy look what I made", Dad's gotta go catch a plane
"Daddy where's Mommy? I can't find Mommy where is she?"
I don't know go play Hailie, baby, your Daddy's busy
Daddy's writing this song, this song ain't gonna write itself
I'll give you one underdog then you gotta swing by yourself
Then turn right around on that song and tell her you love her
And put hands on her mother, who's a spitting image of her
That's Slim Shady, yeah baby, Slim Shady's crazy
Shady made me, but tonight Shady's rocka-by-baby...

[Chorus]
And when I'm gone, just carry on, don't mourn
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm looking down on you smiling
And I didn't feel a thing, So baby don't feel no pain
Just smile back
And when I'm gone, just carry on, don't mourn
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm looking down on you smiling
And I didn't feel a thing, So baby don't feel no pain
Just smile back...

[Verse 2]
I keep having this dream, I'm pushin' Hailie on the swing
She keeps screaming, she don't want me to sing
"You're making Mommy cry, why? Why is Mommy crying?"
Baby, Daddy ain't leaving no more, "Daddy you're lying
"You always say that, you always say this is the last time
"But you ain't leaving no more, Daddy you're mine"
She's piling boxes in front of the door trying to block it
"Daddy please, Daddy don't leave, Daddy - no stop it!"
Goes in her pocket, pulls out a tiny necklace locket
It's got a picture, "this'll keep you safe Daddy, take it withcha'"
I look up, it's just me standing in the mirror
These fuckin' walls must be talking, cuz man I can hear 'em
They're saying "You've got one more chance to do right" - and it's tonight
Now go out there and show that you love 'em before it's too late
And just as I go to walk out of my bedroom door
It's turns to a stage, they're gone, and this spotlight is on
And I'm singing...

[Chorus]
And when I'm gone, just carry on, don't mourn
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm looking down on you smiling
And I didn't feel a thing, So baby don't feel no pain
Just smile back
And when I'm gone, just carry on, don't mourn
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm looking down on you smiling
And I didn't feel a thing, So baby don't feel no pain
Just smile back...

[Verse 3]
Sixty thousand people, all jumping out their seat
The curtain closes, they're throwing roses at my feet
I take a bow and thank you all for coming out
They're screaming so loud, I take one last look at the crowd
I glance down, I don't believe what I'm seeing
"Daddy it's me, help Mommy, her wrists are bleeding,"
But baby we're in Sweden, how did you get to Sweden?
"I followed you Daddy, you told me that you weren't leavin'
"You lied to me Dad, and now you make Mommy sad
"And I bought you this coin, it says 'Number One Dad'
"That's all I wanted, I just want to give you this coin
"I get the point - fine, me and Mommy are gone"
But baby wait, "it's too late Dad, you made the choice
"Now go up there and show 'em that you love 'em more than us"
That's what they want, they want you Marshall, they keep.. screamin' your name
It's no wonder you can't go to sleep, just take another pill
Yeah, I bet you you will. You rap about it, yeah, word, k-keep it real
I hear applause, all this time I couldn't see
How could it be, that the curtain is closing on me
I turn around, find a gun on the ground, cock it
Put it to my brain and scream "die Shady" and pop it
The sky darkens, my life flashes, the plane that I was supposed to be on crashes and burns to ashes
That's when I wake up, alarm clock's ringin', there's birds singin'
It's Spring and Hailie's outside swinging, I walk right up to Kim and kiss her
Tell her I miss her, Hailie just smiles and winks at her little sister
Almost as if to say..

[Chorus/Outro]
And when I'm gone, just carry on, don't mourn
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm looking down on you smiling
And I didn't feel a thing, So baby don't feel no pain
Just smile back
And when I'm gone, just carry on, don't mourn
Rejoice every time you hear the sound of my voice
Just know that I'm looking down on you smiling
And I didn't feel a thing, So baby don't feel no pain
Just smile back...

[Curtains closing and sounds of footsteps]


Mockingbirt- TEXT

25. dubna 2009 v 17:45 | *nIKySeK* |  Eminem
Yeah
I know sometimes things may not always make sense to you right now
But hey, what daddy always tell you?
Straighten up little soldier
Stiffen up that upper lip
What you crying about?
You got me

Hailie I know you miss your mom and I know you miss your dad
When I'm gone but I'm trying to give you the life that I never had
I can see you're sad, even when you smile, even when you laugh
I can see it in your eyes, deep inside you want to cry
Cuz you're scared, I ain't there?
Daddy's with you in your prayers
No more crying, wipe them tears
Daddy's here, no more nightmares
We gon' pull together through it, we gon' do it
Laney uncles crazy, aint he?
Yeah but he loves you girl and you better know it
We're all we got in this world
When it spins, when it swirls
When it whirls, when it twirls
Two little beautiful girls
Lookin' puzzled, in a daze
I know it's confusing you
Daddy's always on the move, mamma's always on the news
I try to keep you sheltered from it but somehow it seems
The harder that I try to do that, the more it backfires on me
All the things growing up his daddy that he had to see
Daddy don't want you to see but you see just as much as he did
We did not plan it to be this way, your mother and me
But things have gotten so bad between us
I don't see us ever being together ever again
Like we used to be when we was teenagers
But then of course everything always happens for a reason
I guess it was never meant to be
But it's just something we have no control over and that's what destiny is
But no more worries, rest your head and go to sleep
Maybe one day we'll wake up and this will all just be a dream

[Chorus]
Now hush little baby, don't you cry
Everything's gonna be alright
Stiffen that upperlip up little lady, i told ya
Daddy's here to hold ya through the night
I know mommy's not here right now and we don't know why
We fear how we feel inside
It may seem a little crazy, pretty baby
But i promise momma's gon' be alright

It's funny
I remember back one year when daddy had no money
Mommy wrapped the Christmas presents up
And stuck 'em under the tree and said some of 'em were from me
Cuz daddy couldn't buy 'em
I'll never forget that Christmas I sat up the whole night crying
Cuz daddy felt like a bum, see daddy had a job
But his job was to keep the food on the table for you and mom
And at the time every house that we lived in
Either kept getting broke into and robbed
Or shot up on the block and your mom was saving money for you in a jar
Tryna start a piggy bank for you so you could go to college
Almost had a thousand dollars till someone broke in and stole it
And I know it hurt so bad it broke your momma's heart
And it seemed like everything was just startin' to fall apart
Mom and dad was arguin' a lot so momma moved back
On the Chalmers in the flat one bedroom apartment
And dad moved back to the other side of 8 Mile on Novara
And that's when daddy went to California with his CD and met Dr. Dre
And flew you and momma out to see me
But daddy had to work, you and momma had to leave me
Then you started seeing daddy on the T.V. and momma didn't like it
And you and Laney were to young to understand it
Papa was a rollin' stone, momma developed a habit
And it all happened too fast for either one of us to grab it
I'm just sorry you were there and had to witness it first hand
Cuz all I ever wanted to do was just make you proud
Now I'm sittin in this empty house, just reminiscing
Lookin' at your baby pictures, it just trips me out
To see how much you both have grown, it's almost like you're sisters now
Wow, guess you pretty much are and daddy's still here
Laney I'm talkin' to you too, daddy's still here
I like the sound of that, yeah
It's got a ring to it don't it?
Shh, momma's only gone for the moment

[Chorus]

And if you ask me too
Daddy's gonna buy you a mockingbird
I'mma give you the world
I'mma buy a diamond ring for you
I'mma sing for you
I'll do anything for you to see you smile
And if that mockingbird don't sing and that ring don't shine
I'mma break that birdies neck
I'd go back to the jewler who sold it to ya
And make him eat every carat don't fuck with dad (haha)

Lose Yourself- TEXT

25. dubna 2009 v 17:42 | *NiKYsEK* |  Eminem
Look, if you had one shot
Or one opportunity
To seize everything you ever wanted
In one moment
Would you capture it or just let it slip?
Yo, his palms are sweaty, knees weak
Arms are heavy, there´s vomit on his
Sweater already, mom´s spaghetti, he´s nervous
But on the surface he looks calm and ready
To drop bombs, but he keeps on forgettin´
What he wrote down, the whole crowd goes
So loud, he opens his mouth, but the words
Won´t come out, he´s chokin´, how?
Everybody´s jokin´ now, the clock´s run out
Time´s up over – blaow!
Snap back to reality
Oh there goes gravity, oh,
There goes Rabbit
He choked, he´s so mad
But we won´t give up that easy, nope
He won´t have it
He knows his whole back´s to these ropes
It doesn´t matter, he´s dope
He knows that, but he´s broke, he´s so stacked
That he knows when he goes back to his
Mobile home, that´s when it´s back to the lab
Again, yo, this whole rap shit
He better go capture this moment and
Hope it doesn´t pass him
Chorus (2x):
You better lose yourself in the music
The moment you own it
You better never let it go, oh
You only get one shot
Do not miss your chance to blow
Cuz opportunity
Comes once in your lifetime, yo
You better
The soul´s escaping through this hole that´s gaping
This world is mine for the taking
Make me king as we move
Toward a new world order a normal life is borin?
But superstardom´s close to post-mortem
It only grows harder, only grows hotter
He blows us all over these hoes is all on him
Coast to coast shows he´s known
As the globetrotter, lonely roads got him
He knows he´s grown farther from home
He´s no father, he goes home and
Barely knows his own daughter
But hold your nose,
Cuz here goes the cold water
These hoes don´t want him no more
He´s cold product, they moved on
To the next schmo
Who flows he nose dove
And sold nada, so the soap opera is told
And unfolds, I suppose it´s old potna
But the beat goes on
Da da dum da dum da da
Chorus (2x)
You better
No more games, I´ma changed what you call rage
Tear this mothafuckin´ roof off
Like two dogs caged,
I was playin´ in the beginnin?
The mood all changed, I´ve been chewed up
And spit out and booed off stage
But I kept rhymin´ and stepped writin´ the next cypher
Best believe somebody´s payin´ the pied piper
All the pain inside
Amplified by the fact
That I can´t get by with my nine to five
And I can´t provide the right type of life for my family
Cuz man these goddamn food stamps
Don´t buy diapers
And it´s no movie, there´s no Mekhi Phifer
This is my life and these times are so hard
And it´s getting even harder
Tryin´ to feed and water my seed, plus
Teeter-totter caught up between bein´
A father and a prima donna
Baby mama drama´s screamin´ on
And too much for me to wanna
Stay in one spot, another damn or not
Has gotten me to the point, I´m like a snail
I´ve got to formulate a plot or
End up in jail or shot
Success is my only mothafuckin´ option
Failure´s not, mom, I love you
But this trailor´s got to go
I cannot grow old in Salem´s lot
So here I go, it´s my shot
Feet fail me not cuz maybe
The only opportunity that I got
Chorus (2x)
You better
You can do anything you set your mind to, man


Misha Barton

25. dubna 2009 v 17:30 | *NIky* |  Herci
Mischa Barton rozvinula svoje rozsáhlé filmové a divadlní shrnutí jistě i tím, že je jednou z nejvyhledávanějších mladých hereček svojí generace. Její filmový debut se vyskytl roku 1998-Sam Rockwell,oproti kritizovanému Lawn Dogs,natočenému už v roce 1997.Následoval film Pups /1999/,moderní verze Bonnie&Clyde. V roce 1999 dostala roli ve filmu Sixth Sense (Šestý smysl),kde si zahrála po boku Bruce Willise a Haleyho Joela Osmenta. Tentýž rok následoval film Nothing Hill s Julii Roberts a Hughem Grantem. Postupně dokončila práce na dodatečných rolích.Včetně Lost and Delirious (2001) a Skipped Parts (2000) s Jennifer Jason Leigh a Drew Barrymore. V devíti letech Mischa začla hrát v divadle v New Yorku s rolí ve hře Slavs!.Dále hrála například ve hře Twelve Dreams jako Emma Hatrick,Where the Truth Lies nebo One Flea Spare.Zahrála si dokonce na New York Shakespeare Festival (Festivalu Shakespearových her v New Yorku). Mischa se objevila ve třech sériích All My Children. Zahrála si v televizním filmu Frankie&Hazel,kde hrála baletku a basebalistku Frankie, objevila se v osmidílném seriálu na ABC "Once And Again". Mischa bydlí se sestrami a s rodiči v residenci na Manhattnu.Její nejznámější role je v seriálu The O.C., kde si zahrála Marissu

Vysoka navstevnost

17. dubna 2009 v 21:31 | *NikySek*
Prosim chodte sem!!!