Vítej na mém blogu

Francouzká manikůra- Návod

22. dubna 2010 v 15:16 | *->nOLy<-** |  GirlS WorlĐ
Určitě už máš představu, oč jde, když se řekne Francouzká manikůra. Jedná se o lakování "bílých" okrajů nehtů bílým lakem. Tvar nehtu by měl být hranatý, je to ale věc každého. GirlsWorld má pro tebe 3 jednoduché tipy, takže to zmákne opravdu každý :-)
1. Předpřípravy - Super krásné nehty
Nejdříve si nehty vypiluj pilníkem dle vlastního výběru tvaru, většinou do "hranata" ale nemusíš se vyhýbat ani kulatým tvarům. Je také třeba, abys měla silné a zdravé nehty, aby se moc nelámaly a neodlupovaly se. Na ty jsou potřeba různé vyživovací krémy, kůry, laky... Také by sis neměla nehty kousat, protože s takovou tvá franczouzká manikůra nebude už úplně ta pravá. Existují dokonce laky na nehty, které chutnají jako pepř, zkus se na ně zeptat v drogerii.
TIPY NA PŘÍPRAVKY:
1. Pilník na nehty Oriflame, Komplex na neh. kůži Avon, Vyž. kůra na nehty Avon.
2. Jednu bílou, prosím...
Když už máš své nehty "připravené", vezmi si bílé šablony na nehty pro francouzkou manikůru které pořídíš v drogerii nebo katalogách firem (Např. Avon, Oriflame). Nalep šablony na upravené nehty tak, aby volné místo vyplňovalo co možná největší "bílý okraj" a pořádně šablonu přilep, aby nikde nemohl bílý lak proniknout. Teď už můžeš vzít speciální bílý lak na f.m. (může být i obyčejný) a nalakuj bílý okraj nad šablonou.
TIPY NA PŘÍPRAVKY:
1.Šablony Oriflame, Bílý duo lak Oriflame, Bílá tužka na nehty Oriflame.
3. Jemný lak na konec
Asi 10-15. min nech bílý lak zasychat a teprve poté šablonu odlep. Teď se přesuneme k dalšímu kroku - na ten je potřeba mít jemný růžový, průsvitný, modrý nebo žlutý lak, kterým celý nehet přelakuješ i s bílým okrajem, který sis vytvořila díky šabloně. No a jestli chceš zaručit dlouhou životnost tvého dílka, ještě nehty přetři průsvitným lakem na nehty, postačí tenká vrstva.
TIPY NA PŘÍPRAVKY:
1. Průzračný lak na nehty Avon, Zpevňující lak na nehty Oriflame, Jemný lak na nehty Oriflame, Vyživující lak na nehty Avon.
Konec: Dokonalé nehty! TIP: Jestli si o sobě myslíš, že jsi tak děsný nešika, požádej o pomoc kámošku, nebo klidně zajdi do kosmetického salonu/na manikůru a tak ti nehty profesionálně udělají.
TYPY NA PŘÍPRAVKY:
1. Vitamínový krém na ruce Avon, Krém na ruce a nehty Avon, Ochranný lak na nehty s vysokým leskem Avon.
Rozvrhnutí času:
Péče o nehty2 týdny před "prací"
Lepení šablon5 min.
Bílé okraje+ schnutí:
10-15. min.
Přelakování jemným lakem + schnutí10-15. min.
Přelakování průsvitným lakem:
10-15. min
CELKEM45 min. "vytváření" francouzké manikůry. (+ 2 týdny příprava).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama